FILIP GALAS

Nasz zespół

Aby wykonać fryzurę doskonałą, należy zrozumieć, jakie możliwości dają nam włosy, jako materia niezwykła i pełna magii...

Filip Galas

Stylista

Znaki szczególne: intensywny kolor włosów, wyraziste spojrzenie i charakter. To właśnie dzięki jego charyzmie i ciężkiej pracy powstała marka Freehair (1999). Jedno jest pewne – tu nie ma miejsca na zastój. Filip idzie do przodu jak burza i ciągle ma apetyt na więcej. Doświadczenie zdobywał w najlepszych akademiach fryzjerskich na świecie, tj. Vidal Sassoon, Sanrizz, Toni&Guy. To finalista prestiżowego konkursu Color Trophy L’Oreal Professionnel a także stylista H3 International Creative Team L’Oreal Professionnel, z którą stworzył kolekcję „NeoParisien” prezentowaną w ponad 30 krajach świata. Ma własny, rozpoznawalny i ceniony styl pracy, który charakteryzuje się brytyjską precyzją i kreatywnością oraz francuskim stylem czesania. Tajniki swojego kunsztu chętnie przekazuje dalej – edukacja innych daje mu równie dużo satysfakcji, co doskonalenie siebie. Na co dzień współpracuje przy sesjach zdjęciowych oraz pokazach mody. Dba o wizerunek osób publicznych oraz gwiazd polskiego show biznesu. Raz do roku prezentuje swoją autorską kolekcję fryzur. Prywatnie uwielbia snowboard w Alpach, relaks na tajskich wyspach oraz wszystko, co japońskie: od designu po sushi.

Iga Dłużniewska

Stylista

Iga kolorystka, która poradzi sobie nawet z najtrudniejszym przypadkiem. Dokona prawdziwej metamorfozy, ale również subtelnie podkręci naturalny kolor. Dopełnieniem koloryzacji są cięcia na włosach średnich i długich, które przez ostatni rok dopracowywała pod okiem Filipa Galasa.

Ewa Królik

Stylista

Ewa wierzy, że cierpliwość, precyzja i konsekwencja to klucz do sukcesu, czego rezultatem jest Cetyfikat Filip Galas Haircut Academy. Cykl szkoleń pozwolił jej poznać i udoskonalić podstawowe i zaawansowane techniki cięć. Jej filozofia pracy: dobranie kształtu fryzury, koloryzacji i stylizacji nie tylko do typu urody, ale również charakteru klienta, została ukształtowana kilkunastoletnim doświadczeniem. Wolny czas lubi spędzać w otoczeniu natury i zwierząt.

Lidia Kałuska

Manager

Jest pierwsza osobą, z jaką zetkniecie się dzwoniąc czy przychodząc do Freehair. Zawsze znajdzie termin dla “pilnych przypadków”, a jej ciepły głos sprawi, że nawet przez telefon poczujecie się zadbani, jakbyście już siedzieli w fotelu w naszym salonie. Lidia dokłada wszelkich starań, by czas u nas, był dla Was czasem odprężenia i relaksu. Wierzy, że każdy z nas zasługuje na odrobinę luksusu.