FILIP GALAS

Nasz zespół

Aby wykonać fryzurę doskonałą, należy zrozumieć, jakie możliwości dają nam włosy, jako materia niezwykła i pełna magii...

Filip Galas

Stylista

Znaki szczególne: intensywny kolor włosów, wyraziste spojrzenie i charakter. To właśnie dzięki jego charyzmie i ciężkiej pracy powstała marka Freehair (1999). Jedno jest pewne – tu nie ma miejsca na zastój. Filip idzie do przodu jak burza i ciągle ma apetyt na więcej. Doświadczenie zdobywał w najlepszych akademiach fryzjerskich na świecie, tj. Vidal Sassoon, Sanrizz, Toni&Guy. To finalista prestiżowego konkursu Color Trophy L’Oreal Professionnel a także stylista H3 International Creative Team L’Oreal Professionnel, z którą stworzył kolekcję „NeoParisien” prezentowaną w ponad 30 krajach świata. Ma własny, rozpoznawalny i ceniony styl pracy, który charakteryzuje się brytyjską precyzją i kreatywnością oraz francuskim stylem czesania. Tajniki swojego kunsztu chętnie przekazuje dalej – edukacja innych daje mu równie dużo satysfakcji, co doskonalenie siebie. Na co dzień współpracuje przy sesjach zdjęciowych oraz pokazach mody. Dba o wizerunek osób publicznych oraz gwiazd polskiego show biznesu. Raz do roku prezentuje swoją autorską kolekcję fryzur. Prywatnie uwielbia snowboard w Alpach, relaks na tajskich wyspach oraz wszystko, co japońskie: od designu po sushi.

Iga Dłużniewska

Stylista

Iga kolorystka, która poradzi sobie nawet z najtrudniejszym przypadkiem. Dokona prawdziwej metamorfozy, ale również subtelnie podkręci naturalny kolor. Dopełnieniem koloryzacji są cięcia na włosach średnich i długich, które przez ostatni rok dopracowywała pod okiem Filipa Galasa.

Ewa Królik

Stylista

Ewa wierzy, że cierpliwość, precyzja i konsekwencja to klucz do sukcesu, czego rezultatem jest Cetyfikat Filip Galas Haircut Academy. Cykl szkoleń pozwolił jej poznać i udoskonalić podstawowe i zaawansowane techniki cięć. Jej filozofia pracy: dobranie kształtu fryzury, koloryzacji i stylizacji nie tylko do typu urody, ale również charakteru klienta, została ukształtowana kilkunastoletnim doświadczeniem. Wolny czas lubi spędzać w otoczeniu natury i zwierząt.

Asia Tomaszewska

Stylista

Pomimo młodego wieku opanowała koloryzację włosów do perfekcji. Do niedawna znana jako kolorystka, dziś po roku treningów pod okiem Filipa Galasa zajmuje się również cięciem włosów długich oraz średniej długości. Zwraca szczególną uwagę na kondycję włosów, którą zawsze stawia na pierwszym miejscu.

Mateusz Końca

Asystent Filipa Galasa

W codziennej pracy razem z Filipem Galasem są nierozłącznym elementem. Zajmuje się pielęgnacją i podstawową koloryzacją włosów. Prywatnie wielbiciel stylizacji. Obserwuje, dużo myśli o włosach i kształci się w ich kierunku.

Lidia Kałuska

Manager

Jest pierwsza osobą, z jaką zetkniecie się dzwoniąc czy przychodząc do Freehair. Zawsze znajdzie termin dla “pilnych przypadków”, a jej ciepły głos sprawi, że nawet przez telefon poczujecie się zadbani, jakbyście już siedzieli w fotelu w naszym salonie. Lidia dokłada wszelkich starań, by czas u nas, był dla Was czasem odprężenia i relaksu. Wierzy, że każdy z nas zasługuje na odrobinę luksusu.