co nas wyróżnia?

Troska o detale oraz wysoka jakość w codziennej pracy. Staramy się wydobyć piękno drzemiące we włosach. Każdy rodzaj włosów ma swoją specyfikę – swoje lepsze i słabsze strony. Skupiamy się na tych pierwszych, a niwelujemy te ostatnie.

Nie chcemy zmieniać nikogo na siłę. Działamy zgodnie z naturą włosów i charakterem osoby, która do nas przychodzi.

Efekty naszej pracy i zaufanie jakim darzą nas klienci to dla nas źródło największej satysfakcji.

filozofia

Naszym motto jest wolność i swoboda, które symbolizuje fryzura pełna ruchu i miękkości. Aby wykonać fryzurę doskonałą, należy zrozumieć, jakie możliwości dają nam włosy, jako materia niezwykła i pełna magii.

Idealna fryzura, połysk oraz łatwość w codziennym układaniu włosów to marzenie każdego z nas… Połączenie kreatywności ze stosowaniem najlepszych na świecie kosmetyków pozwala nam spełnić to marzenie. Inspiruje nas kobieta nowoczesna, a włosy traktujemy jako integralną część jej osobowości.

Intuicyjnie odkrywamy jej potrzeby, podkreślając jej charakter poprzez fryzurę stworzoną tylko dla niej. Jej uśmiech jest dla nas największą nagrodą.

filip galas

Znaki szczególne: intensywny kolor włosów, wyraziste spojrzenie i charakter. To właśnie dzięki jego charyzmie i ciężkiej pracy powstała marka Freehair (1999). Jedno jest pewne – tu nie ma miejsca na zastój. Filip idzie do przodu jak burza i ciągle ma apetyt na więcej. Doświadczenie zdobywał w najlepszych akademiach fryzjerskich na świecie, tj. Vidal Sassoon, Sanrizz, Toni&Guy. To finalista prestiżowego konkursu Color Trophy L’Oreal Professionnel a także stylista H3 International Creative Team L’Oreal Professionnel, z którą stworzył kolekcję „NeoParisien” prezentowaną w ponad 30 krajach świata. Ma własny, rozpoznawalny i ceniony styl pracy, który charakteryzuje się brytyjską precyzją i kreatywnością oraz francuskim stylem czesania. Tajniki swojego kunsztu chętnie przekazuje dalej – edukacja innych daje mu równie dużo satysfakcji, co doskonalenie siebie. Na co dzień współpracuje przy sesjach zdjęciowych oraz pokazach mody. Dba o wizerunek osób publicznych oraz gwiazd polskiego show biznesu. Raz do roku prezentuje swoją autorską kolekcję fryzur. Prywatnie uwielbia snowboard w Alpach, relaks na tajskich wyspach oraz wszystko, co japońskie: od designu po sushi.

  • Pl
  • En